معرفی شرکت فرا سیستم

فرا سیستم

شرکت فناوری فراسیستم فرتاک (به شماره ثبت 33986 نزد سازمان ثبت شرکت ها) یک مرکز تخصصی ICT  می باشد که بعنوان بخشی فعال از بدنه جامعه  IT کشور و با هدف ارتقاء سطح دسترسی به محصولات نوین تخصصی و به روز جهان با بهره گیری از کارشناسان مجرب در واحدهای  طراحی، فروش و پشتیبانی آماده ارائه محصولات و خدمات و همچنین اعطای نمایندگی در مراکز استانهای سراسر کشور می باشد که اساس فعالیت خود را بر پایه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات پایه ریزی نموده است تا از این رهگذر بتواند خدمات متنوع، حرفه ای و پیشرفته ای را در زمینه الکترونیکی سازی و توسعه ارتباطات و ارائه نرم افزارهای مختلف برای مخاطبین و مشتریان خود فراهم سازد. 
امروزه حضور داشتن در دنیای اینترنت و توسعه ارتباطات و استفاده از سیستم های اطلاعاتی برای شرکت ها و سازمان ها وحتی افراد حقیقی به یک ضرورت غیر قابل اجتناب تبدیل شده است از این رو فراسیستم در جهت فراهم کردن امکان ارتباطات وسیع و حضور قدرتمند شرکت ها و سازمانها و موسسات در اینترنت با هدف تبلیغات بی حد و مرز، تجارت الکترونیک ، ایجاد بازار های بزرگتر، ارتباط مداوم، وسیع و دو طرفه با مخاطبین، ارائه پشتیبانی های گسترده، به حداقل رساندن کاغذ بازی و ... ابزارها و بسترهای لازم را فراهم نموده است. 
فراسیستم، سامانه پیام کوتاه خود را در دو پکیج ساده و کارآمد ارائه میدهد، سرویس نخست شامل ارسال و دریافتهای تکی و گروهی، ارسال پیامک زماندار، ارسال پیامک فلش، ارسال انبوه و ارسال پیامک تبریک تولد است، سرویس دیگر دارای کلیه امکانات سرویس نخست به علاوه امکان برگزاری مسابقه، نظر سنجی و امکان ارسال پیامک از طریق بانک موبایل به صورت هدفمند می باشد.
واسط کاربری فرااس‌ام‌اس بسیار روان و ساده است و کاربران میتوانند علاوه بر کنترل وضعیت پیامکهای ارسالی از کلیه فعالیتهای خود گزارش بگیرند، کلیه گزارشات سیستم از طریق خروجی فایل Excel خواهد بود. هر دو سرویس قابلیت استفاده از چندین خط اختصاصی با سرشماره‌های هزار ، سه هزار و پنج هزار را دارا می‌باشند. علاوه بر سرویسهای فوق کاربرانی که مایل باشند میتوانند از وب سرویس سامانه پیام کوتاه نیز بر روی وب‌سایت خود استفاده کنند.

مدیر عامل : حسین فرآور 

بنیاد مسکن
آب منطقه ای
ایران خودرو
نظام پزشکی تبریز
دانشگاه تبریز
بهزیستی
جهاد دانشگاهی
بیمه